Doosan D80S 5 Triplex Sideshift Positioner Freelift 8 Ton Diesel Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2006 |
| Stocknumber | 0006803 |
| Prijs | € 27.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 5.261 h |
| Vermogen | 74 kW (101 PK) |
| Gewicht | 12.342 kg |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 223 cm |
| Hoogte | 306 cm |
| Doorrijhoogte | 306 cm |
| Hefhoogte (cm) | 585 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 8.000 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Dubbele banden Vorkenversteller Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Doosan D80S-5 Heftruck 8 ton Triplex Freelift Sideshift Positioner Diesel Heftruck Zeer nette, compleet uitgevoerde en goedwerkende heftruck Compleet uitgevoerd met o.a. triplex mast, sideshift, positioner, vrije heffing etc. etc. Direct inzetbaar ! Heftruck heeft slechts 5.261 originele draaiuren Transport kan door Homborg worden verzorgd. Compleet uitgevoerd met: - Recent nieuwe keuring (eind maart 2027 geldig) - Gesloten cabine - Met verwarming - Met radio - Triplex mast 585 cm hefhoogte - Doorrijhoogte heftruck 306 cm - Met Vrije heffing / Freelift ( 175 cm ) - Side shift - Positioner / vorkenspreider - Met 3-automaat versnellingen (via hendel aan stuur) - Verlichting - Comfortstoel - Beveiliging - Vol rubber nette goede banden Merk : Doosan Type : D80S-5 Hefvermogen : 8.000 kg Serie nr : PA-00144 Hefhoogte : 585 cm Vrije heffing : 175 cm Bouwjaar : 2007 Brandstof : Diesel Doorrij hoogte : 306 cm Gewicht : 12.342 kg Motor Merk : Doosan Model : DB58S Vermogen : 74 kW / 100 PK Toerental : 2.200 rpm Cilinders : 6 Lepel afmetingen : 240 x 18 cm Afmetingen heftruck : 400 x 223 x 306 ( L x B x H in cm ) Afmetingen zijn exclusief lepels. Bandenmaten ( volrubber ) Voor : 9.00 - 20 Achter : 9.00 - 20 (7.00) Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
