Linde H25T 2 5 Ton Triplex Freelift Sideshift Lpg Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2003 |
| Stocknumber | 0006771 |
| Prijs | € 7.950 |
| Brandstof | LPG/GAS |
| Bedrijfsuren | 24.918 h |
| Gewicht | 3.945 kg |
| Lengte | 270 cm |
| Breedte | 118 cm |
| Hoogte | 218 cm |
| Doorrijhoogte | 218 cm |
| Hefhoogte (cm) | 460 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 2.500 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
| Accessoires | Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Linde 2.5 ton Triplex Freelift Sideshift LPG Heftruck Goedwerkende inruil heftruck Complete heftruck met sideshift, vrije heffing, triplex mast en dichte cabine, cilinder shift zweet iets, verder prima in orde truck Compleet uitgevoerd met: - Gesloten cabine - Triplex mast 460 cm hefhoogte - Vrije heffing / Freelift - Side shift - LED verlichting - Comfortstoel - Beveiliging - Vol rubber banden Merk : Linde Type : H25T SE 392 Hefvermogen : 2.500 kg Serie nr : H2X392P03950 Hefhoogte : 460 cm Vrije heffing : 155 cm Bouwjaar : 2003 Brandstof : LPG Doorrij hoogte : 218 cm Gewicht : 3.945 kg Lepel afmetingen : 118 x 10 cm Afmetingen heftruck : 270 x 118 x 218 ( L x B x H in cm ) Afmetingen zijn exclusief lepels. Bandenmaten Voor : 23 x 9 - 10 Achter : 6.50 - 10 Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
