Carer Z40Nr 4 Ton Duplex Sideshift Postioner Elektra Heftruck As New 706 Hours Accu 2021
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2012 |
| Stocknumber | 0006089 |
| Prijs | € 14.950 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 706 h |
| Gewicht | 7.850 kg |
| Lengte | 280 cm |
| Breedte | 168 cm |
| Hoogte | 310 cm |
| Doorrijhoogte | 320 cm |
| Hefhoogte (cm) | 445 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 4.000 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Acculader Dubbele banden Vorkenversteller Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Carer heftruck Z40NR 4 ton Duplex Doorkijkmast met Sideshift en Positioner Elektra Heftruck ! Slechts 706 hours ! Banden zijn als nieuw! door zijn hoge zit en doorkijkmast perfect zicht op de lepels en te tillen vracht Heftruck is perfecte staat ! Slechts 706 contacturen ! Is volledig getest en in zeer nette staat ! Compleet met originele 96 volts acculader Compleet uitgevoerd met: - Volle cabine op hoogte, voor perfect zicht ! - Vewarming in cabine - Radio - Duplex mast 445 cm hefhoogte - Side shift - Positioner / vorkenspreider - Complete cabine - Verlichting - Comfortstoel - 96 volt originele acculader - Handremp (handmatig) - Beveiliging - Achteruit rij indicatielamp - Banden vol massief en als nieuw Merk : Carer Type : Z40NR Hefvermogen : 4.000 kg Serie nr : 1200013-700040 Hefhoogte : 445 cm Bouwjaar : 2012 Bouwjaar accu : 2021 ( nieuwe cellen in bestaande accubak geplaats ) Voltage : 96 volt Brandstof : Elektra Doorrij hoogte : 320 cm Gewicht zonder batterij : 5.950 kg Gewicht met batterij : 7.850 kg Bandenmaten Voor : 7.00-15/5.50 volrubber (dubbel) Achter : 250/60 - 12/8.00 volrubber non-marking Lepel afmetingen : 160 x 12.5 cm Afmetingen heftruck : 280 x 168 x 310 ( L x B x H in cm ) Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
