Still Rx 50 15 Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck 1 5 Ton Accu 2021
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0005932 |
| Prijs | € 7.950 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 6.510 h |
| Gewicht | 3.200 kg |
| Lengte | 190 cm |
| Breedte | 104 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Doorrijhoogte | 207 cm |
| Hefhoogte (cm) | 485 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.500 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Value.state.gemiddeld |
| Accessoires | Acculader Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Still RX 50-15 1.5 ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck Technisch zeer nette en goedwerkende heftruck met weinig uren ! Heftruck met slechts 6510 uur! Compleet met laadstation Compleet uitgevoerd met: - Sideshift - Triplex mast 485 cm hefhoogte - Freelift - vrije heffing 157 cm - Verlichting - Comfortstoel Merk : Still Type : RX 50-15 Hefvermogen : 1.500 kg Serie nr : 515054002481 Hefhoogte : 485 cm Vrije heffing : 157 cm Bouwjaar : 2007 Bouwjaar accu : 2021 Brandstof : Elektra Doorrij hoogte : 207 cm Lepel afmetingen : 100 x 10 cm Afmetingen heftruck : 190 x 104 x 207 ( L x B x H in cm ) Afmetingen zijn exclusief lepels. Band Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
