Kalmar Dc 7 600 Perkins Diesel 7 Ton Heftruck Roterende Stenenklem Layer Picker
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 1995 |
| Stocknumber | 0005709 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 23.120 h |
| Gewicht | 8.450 kg |
| Lengte | 590 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 325 cm |
| Doorrijhoogte | 335 cm |
| Hefhoogte (cm) | 440 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 7.000 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Dubbele banden Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Kalmar DC 7-600 Perkins Diesel 7 ton Heftruck met roterende stenenklem Nette 7 tons diesel heftruck met roterende stenenklem In goedwerkende staat ! Compleet uitgevoerd met: - Dichte cabine - Comfortstoel - Verlichting - Stenenklem / layer picker - Roterend - Sideshift Merk : Kalmar Type : DC 7-600 Serie nr : T32100 . 0468 Hefvermogen : 7.000 kg Bouwjaar : 1995 Brandstof : Diesel Hefhoogte : 440 cm Gewicht : 8.450 kg Motor Merk : Perkins Cilinders : 6 Voltage : 24 volt Afmetingen heftruck: 590 x 200 x 325 ( Lengte x Breedte x Hoogte in cm ) Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
