← Terug
Linde D08 Stapelaar 1 8 Ton 210 Cm Hefhoogte Stapelaar
| Categorie | Stapelaar |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0005076 |
| Prijs | € 2.450 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 2.281 h |
| Max. gewicht | 2.776 kg |
| Laadgewicht | 1.800 kg |
| Gewicht | 976 kg |
| Lengte | 193 cm |
| Breedte | 72 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Hefhoogte (cm) | 210 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.800 kg |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Linde D08 Stapelaar 1.8 ton Duplex Stapelaar Direct inzetbaar ! Compleet met intern 230 Volt laadstation ! Merk : Linde Type : D08 Fabr. nr : W4116D00050 Hefvermogen : 1.800 kg Hefhoogte : 210 cm Bouwjaar : 2013 Voltage : : 24 Volt Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
