Still R20 16 Elektra 1 6 Ton Triplex Freelift Sideshift Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2003 |
| Stocknumber | 0005040 |
| Prijs | € 8.950 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 11.040 h |
| Vermogen | 8 kW (11 PK) |
| Gewicht | 3.138 kg |
| Lengte | 202 cm |
| Breedte | 108 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Doorrijhoogte | 20 cm |
| Hefhoogte (cm) | 455 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.600 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Still R 20-16 1.6 ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck Met sideshift Met 3 delige mast, hefhoogte 455 cm Zeer nette truck ! Heftruck is uitstekende staat ! Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Triplex mast - Vrije heffing / Freelift - Sideshift - Comfortstoel Merk : Still Type : RX 20-16 Serie nr : 512040000494 Hefvermogen : 1.600 kg Hefhoogte : 455 cm Bouwjaar : 2003 Bouwjaar accu : 2009 Vermogen : 8 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
