Hyundai 25Bha 7 2 5 Ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0005007 |
| Prijs | € 13.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 5.833 h |
| Gewicht | 4.496 kg |
| Lengte | 241 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 216 cm |
| Doorrijhoogte | 216 cm |
| Hefhoogte (cm) | 470 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 2.500 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Hyundai 25BH-9 2.5 ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck 2 stuks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Met 3 delige doorkijk mast, hefhoogte 470 cm Met vrije heffing Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Triplex doorkijk mast - Freelift - vrije heffing - Sideshift - Comfortstoel - Half dichte cabine Merk : Hyundai Type : 25BHA-7 Product nr : HHKHFH13VD0000062 Hefvermogen : 2.500 kg Hefhoogte : 470 cm Bouwjaar : 2013 Voltage : : 80 Volt Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
