Still Rx 20 16 1 6 Ton Duplex Sideshift Elektra Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2012 |
| Stocknumber | 0004842 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 3.521 h |
| Gewicht | 3.043 kg |
| Lengte | 191 cm |
| Breedte | 114 cm |
| Hoogte | 261 cm |
| Hefhoogte (cm) | 420 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.600 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Acculader Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Still RX 20-16 1.6 ton Duplex Sideshift Elektra Heftruck Met sideshift Met 2 delige doorkijk mast, hefhoogte 420cm Zeer nette truck ! Compleet met laadstation Heftruck is uitstekende staat ! Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Duplex doorkijk mast - Verlichting - Sideshift - Comfortstoel - Dichte cabine Merk : Still Type : RX 20-16 Hefvermogen : 1.600 kg Hefhoogte : 420 cm Bouwjaar : 2012 Vermogen : 11 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
