Still Rx 20 16 1 6 Ton Duplex Freelift Elektra Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2012 |
| Stocknumber | 0004840 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 7.599 h |
| Vermogen | 9 kW (12 PK) |
| Gewicht | 3.058 kg |
| Lengte | 183 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 208 cm |
| Doorrijhoogte | 208 cm |
| Hefhoogte (cm) | 320 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.600 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
| Accessoires | Acculader |
Beschrijving
Te koop Still RX 20-16 1.6 ton Duplex Freelift Elektra Heftruck Compleet met laadstation Heftruck is goede staat ! Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Duplex mast - Freelift, vrije heffing - Verlichting - Comfortstoel Merk : Still Type : RX 20-16 Serie nr : 516211C00069 Hefvermogen : 1.600 kg Hefhoogte : 320 cm Bouwjaar : 2012 Bouwjaar accu : 2015 Vermogen : 9 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
