Still Rx 20 16 1 6 Ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2016 |
| Stocknumber | 0004825 |
| Prijs | € 16.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 5.636 h |
| Vermogen | 11 kW (15 PK) |
| Gewicht | 3.276 kg |
| Lengte | 194 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 209 cm |
| Doorrijhoogte | 209 cm |
| Hefhoogte (cm) | 440 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.600 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Still RX 20-16 1.6 ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck Met sideshift en vrije heffing Met 3 delige mast, hefhoogte 440 cm Zeer nette en complete truck ! Heftruck is zeer compleet uitgevoerd en in uitstekende staat ! Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Triplex mast - Vrije heffing - Verlichting - Sideshift - Comfortstoel - Dichte cabine Merk : Still Type : RX 20-16 Serie nr : 516211G00527 Hefvermogen : 1.600 kg Hefhoogte : 440 cm Vrije heffing : 150 cm Ledig gewicht : 3.276 kg ( 2.347 kg + 929 kg accu ) Bouwjaar : 2016 Vermogen : 11 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
