Merlo P35 7 Evt Perkins Diesel 3 5 Ton Verreiker
| Categorie | Verreiker |
| Bouwjaar | 1998 |
| Stocknumber | 0004768 |
| Prijs | € 25.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 7.710 h |
| Max. gewicht | 9.900 kg |
| Laadgewicht | 3.500 kg |
| Gewicht | 6.400 kg |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 240 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 3.500 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Merlo Perkins Verreiker Diesel in goedwerkende staat. Met: - grondbak met nieuw mes - lepels - Nieuwe jip welke hydraulisch links en rechts kan 3 meter lang Motor is in goede staat met nieuwe : accu, olie, filters, radiator, koelvloeistof. Dus prima op orde! - Extra hydraulische functie - Snelwissel - 4x goede Banden (zie foto) - heft 3500Kg - Reikt 7 meter - Met lepels - Met hondenloop - 4x4 aandrijving - Volle verlichting - Dichte cabine - met kenteken kenteken: TRJ-24-P Machine verkeerd in zeer nette staat Direct inzetbaar ! Merk : Merlo Model : P35.7 EVT Serie nr : 807232 Hefvermogen : 3.500 kg Bouwjaar : 1998 Motor: 4-cilinder Perkins diesel Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
