Bt Rre180H Toyota 1 8 Ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Reachtruck
| Categorie | Reachtruck |
| Bouwjaar | 2017 |
| Stocknumber | 0004692 |
| Prijs | € 9.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 13.991 h |
| Lengte | 190 cm |
| Breedte | 128 cm |
| Hoogte | 380 cm |
| Doorrijhoogte | 38 cm |
| Hefhoogte (cm) | 950 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 1.800 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Acculader Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop BT Toyota 1.8 ton Triplex , free lift , Sideshift Elektra Reachtruck as New ! Voorzien van weegfunctie en hoogtemeter ! Met sideshift Met 3 delige doorkijkmast, hefhoogte 950 cm ! Zeer nette en complete reachtruck Reachtruck is zeer compleet uitgevoerd en in uitstekende staat ! Direct inzetbaar ! Met goede accu uit 2017 ! Compleet uitgevoerd met: - Hoogtemeter - Weegfunctie - Triplex mast - Vrije heffing - Verlichting - Sideshift - Comfortstoel Merk : BT Toyota Type : RRE180H Serie nr : 0538462 Hefvermogen : 1.800 kg Hefhoogte : 950 cm Ledig gewicht : 4.240 kg Bouwjaar : 2017 Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
