Hyundai 25B 7A 2 5 Ton Triplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck Nieuw
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0004674 |
| Prijs | € 25.950 |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 237 cm |
| Breedte | 127 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 22 cm |
| Hefhoogte (cm) | 480 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 2.500 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Acculader Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Nieuw binnen en op voorraad! Hyundai 2.5 ton elektrische vorkheftruck - Type 25B-7A – 2500KG hefvermogen op 500mm Met 2 jaar fabrieks Garantie en max 3.000 uren in deze 2 jaar. Uitgevoerd met: • 4800mm luxe triplex mast met free-lift – 3-delige mast – doorrijhoogte van 2190mm • 2500KG hefvermogen op 500mm • Geïntegreerde side-shift in vorkenbord – minimale afname van de hefcapaciteit • Batterij - 48 volt / 620 ampère – R&W tractiebatterij • Machine wordt geleverd met een 12hr acculader • Machine heeft 4 hydraulische functies / 3 lijnen tot in het vorkenbord • Mechanische hendel bediening – 4 hendels / functies • Anti roll back system (machine blijft 10sec staan tegen een helling) • OPSS veiligheidssysteem – machine blokkeert zodra de bestuurder de stoel verlaat • AC techniek motor, onderhoudsvrije AC techniek aandrijfmotor • Voor / Achteruit schakeling aan het stuur • Vorken / Lepels (L x B x D) 1220x100x35 mm • Panoramische spiegel • Standaard stoel – zwart PVC • Verstelbaar stuur • Vol rubber banden – zwart • Antislip vloermat aanwezig op de machine • Machine voorzien van en geleverd met een lastrek • Machine voorzien van een achteruitrij alarm / back-buzzer • Hoogwaardige LED Werkverlichting voor + achter • Weg verlichting voor + achter (knipperlicht, remlicht, achteruitrijlicht) Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
