← Terug
Still Fem2 Vorkenbord Positioner Vorkenversteller Sideshift
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2014 |
| Stocknumber | 0004496 |
| Prijs | € 1.750 |
| Brandstof | Overig |
| Gewicht | 150 kg |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 136 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 2.000 kg |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Vorkenversteller |
Beschrijving
Te koop Vorkenbord FEM2 met Sideshift en positioner (vorkenversteller) Max 2.5 ton / 2500Kg Met 4-vorken gestel, in zeer goede staat Makkelijk te demonteren door middel van snelkoppeling Gedemonteerd van Still RX70-20 heftruck. (2.5 ton kan deze ook handelen) Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
