Toyota 2 Ton Traigo 20 Duplex Freelift Sideshift Elektra Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0004435 |
| Prijs | € 11.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 225 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 234 cm |
| Doorrijhoogte | 234 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 2.000 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
| Accessoires | Acculader Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Toyota Traigo 20 Duplex Sideshift Freelift 2 ton Elektra Heftruck 5 stuks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Met sideshift Met 2 delige doorkijkmast, hefhoogte 330 cm met vrije heffing Zeer nette en complete truck Inclusief 80 Volt laadstation uren !met 32 ampère stekkeraansluiting ! Heftruck is zeer compleet uitgevoerd en in uitstekende staat ! Direct inzetbaar ! Non-marking banden in goede staat, 80 % Compleet uitgevoerd met: - Vrije heffing ( freelift ) - Duplex mast - Verlichting - Sideshift - Comfortstoel - doorkijk mast Merk : Toyota Type : 8FBMKT20 Serie nr : 8FBMKT20-10057 Hefvermogen : 2.000 kg Hefhoogte : 330 cm Vrije heffing : 160 cm Ledig gewicht : 4.357 kg Bouwjaar : 2013 Vermogen : 17 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
