Kalmar Dcd 55 6 6 Ton Perkins Diesel Sideshift Positioner Freelift Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 1999 |
| Stocknumber | 0004385 |
| Prijs | € 13.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 29.012 h |
| Lengte | 325 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 271 cm |
| Doorrijhoogte | 280 cm |
| Hefhoogte (cm) | 350 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 6.000 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
| Accessoires | Vorkenversteller Zijschuiver |
Beschrijving
Te koop Kalmar DCD 55 - 6 6 ton Sideshift Positioner Duplex Diesel Heftruck Heftruck is zeer compleet uitgevoerd en in goede staat ! Direct inzetbaar ! Compleet uitgevoerd met: - Duplex mast - Cabine - Verlichting - Vorkenversteller - Sideshift - Comfortstoel - doorkijk mast Merk : Kalmar Type : DCD 55-6 Serie nr : T321030 396 Hefvermogen : 6.000 kg Hefhoogte : 350 cm Ledig gewicht : 8.820 kg Bouwjaar : 1999 Vermogen : 86 PK Brandstof : Diesel Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
