← Terug
Linde N20 2 Ton Elektrische Orderpicker Meerijder Palletwagen
| Categorie | Palletwagen |
| Bouwjaar | 2014 |
| Stocknumber | 0004238 |
| Prijs | € 1.750 |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 4.439 h |
| Vermogen | 3 kW (4 PK) |
| Max. gewicht | 3.010 kg |
| Laadgewicht | 2.000 kg |
| Gewicht | 1.010 kg |
| Lengte | 258 cm |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 127 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Linde N20 Orderpicker Elektrische Palletwagen Meerijder Meerijder / Orderpicker palletwagen In zeer goede staat, direct inzetbaar ! Merk : Linde Type : N20 Serie nr : W4X132E02457 Hefvermogen : 2.000 kg Ledig gewicht : 1.010 kg ( 610 kg + 400 kg accu ) Bouwjaar : 2014 = Vermogen : 3 kW Brandstof : Elektra Afmetingen zijn exclusief lepels. Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
