Hyster H3 5Ft 3 5 Ton Lpg Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Bouwjaar | 2011 |
| Stocknumber | 0002982 |
| Prijs | € 10.750 |
| Brandstof | LPG/GAS |
| Bedrijfsuren | 23.923 h |
| Vermogen | 38 kW (52 PK) |
| Gewicht | 5.250 kg |
| Lengte | 275 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 327 cm |
| Hefhoogte (cm) | 480 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 3.500 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Hyster H3.5 FT 3.5 ton LPG Heftruck Heftruck verkeerd in uitstekende staat ! De motor heeft na revisie slechts circa 2500 uur gedraaid Met 2-delige mast, hefhoogte van 480 centimeter Direct inzetbaar ! Merk : Hyster Model : H3.5 FT Serie nr : L177B34778J Bouwjaar : 2011 Brandstof : LPG Hefhoogte : 480 cm Doorrijhoogte : 335 cm Hefcapaciteit : 3.500 kg Eigen gewicht : 5.250 kg Vermogen : 38 kW Met goedwerkende verlichting en knipperlichten Bandenmaten Voor : 28 x 9-15 -15 ( 2 x ) Achter : 6.50 - 10 - 5.0 ( 2 x ) Afmetingen zijn exclusief lepels Ook voor keuring, transport en onderhoud bent u bij de specialisten van onze firma aan het juiste adres. Ook voor aankoop / lease van gebruikte en nieuwe heftrucks bent u bij ons aan het juiste adres. Kijk ook op onze website, www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
