← Terug
Linde H160 16 Ton Diesel Sideshift Positioner Heftruck
| Categorie | Heftruck |
| Stocknumber | 0001402 |
| Prijs | € 129.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 982 h |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Hoogte | 335 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 16.000 kg |
| Mastdelen | 2 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
In zeer goede staat zijnde Linde H16 diesel hefhoogte: 375 cm Machine is als nieuw! Olie zit nog blank in het blok 1x jaar garantie op de diesel motor Kenteken: TXB-30-F Machine word geleverd met nieuwe banden en nieuwe veiligheidskeuring! Met vorkenversteller en side-shift In zeer goede staat! met nieuwe onderhoudsbeurt en nieuwe keuring
