← Terug
Allifter Palletwagen Nieuw 2500 Kg Handmatige Palletwagen
| Categorie | Heftruck |
| Stocknumber | 0001051 |
| Prijs | € 475 |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
ALLifter Palletwagen pompwagen 525 X 1150 Rubber Tandem Poly wielen Palletwagen ALLifter wordt standaard uitgevoerd in 2500kg capaciteit inclusief exit en entry rollers. Specificaties Vork lengte 1150 mm Capaciteit per vork 2500 Kg Gewicht 70 Kg Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
