Perkins 1004 4 Fg Wilson Perkins 45 Kva Supersilent Noodstroom Aggregaat As New 358 Hours Met Ats Auto Netovername
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0006832 |
| Prijs | € 7.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 358 h |
| Vermogen (kva) | 45 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 1.400 kg |
| Lengte | 258 cm |
| Breedte | 95 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop FG Wilson Perkins Stamford 45 kVA SuperSilent Noodstroom Aggregaat generatorset met ATS Uw bedrijf of woning bij stroomuitval direct automatisch voorzien van stroom? Perfecte machine Complete noodstroom aggregaat ! Met ATS Automatische Netovername, bij stroomuitval neemt de aggregaat alles direct over ! Machine in perfecte staat met slechts 358 draaiuren ! Is volledig getest en direct inzetbaar ! Met: - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 200 liter - Lekbak - Automatische start en handmatige start - Automatische netovername ATS - Motorbeveiliging - Bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Set Merk : FG Wilson Model : P45 Serie nr. : B5098A/001 Afmetingen : 258 x 95 x 190 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 1.400 kg Motor Merk : Perkins Type : 1004-4 Serie nr. : U772910B Koeling : Watergekoeld Cilinders : 4 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Type : UCD224D Serie nr : C071408/11 Vermogen : 45 kVA Ampère : 68 Amp Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
