John Deere 6101 Hf 010 Leroy Somer 300 Kva Silent Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0006789 |
| Prijs | € 8.950 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 6.767 h |
| Vermogen (kva) | 300 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 3.500 kg |
| Lengte | 350 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 215 cm |
Beschrijving
Te koop John Deere 6101 HF 010 Leroy Somer 300 kVA Silent generatorset Motor is zeer goede staat, draait perfect Generatordeel heeft onderhoud / revisie nodig, maakt geen spanning op dit moment Met: - Silent omkasting - Interne dieseltank - Lekbak - Automatische start en handmatige start - 125 Ampere 400 Volt stekkeraansluiting - Externe brandstofaansluitingen - Intercooler - Turbo - Motorbeveiliging - Digitaal Deep Sea Electronics DSE bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : John Deere Type : 6101 HF 010 Serie nr. : RG60101H504821 Koeling : Watergekoeld Cilinders : 6 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Leroy Somer Type : LSA 46.1 L9 C6/4 Serie nr : C1070936/01 Vermogen : 275 kVA continue, 300 kVA standby Ampère : 397 Amp continue Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
