Volvo Twd1010G Stamford 300 Kva Silent Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0005101 |
| Prijs | € 23.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 21.489 h |
| Vermogen (kva) | 300 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 4.500 kg |
| Lengte | 453 cm |
| Breedte | 133 cm |
| Hoogte | 230 cm |
Beschrijving
Te koop Volvo TWD1010G Stamford 300 kVA Silent generatorset Inruil machine aangeboden tegen handelsprijs Met: - Silent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 1.200 liter - Lekbak - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Carter aftap pomp - Intercooler - Turbo - Bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Volvo Penta Type : TWD1010G Serie nr : 2100261366*261366 Koeling : Watergekoeld Cilinders : 6 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Type : HC.I434D1 Serie nr : 0228062/2 Vermogen : 300 kVA continue Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
