← Terug
Merlin Gerin Breaker 800 Ampere In Rvs Kast As New
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0004609 |
| Prijs | € 1.650 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 500 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 100 kg |
| Lengte | 53 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Merlin Gerin 800 Ampère vermogensschakelaar Power Breaker in Roestvrijstalen kast Merk : Merlin Gerin Vermogen : 800 Ampère Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 / 60 Hertz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
