← Terug
Vermogensschakelaar 630 Ampere Power Breaker Vermogensschakelaar As New
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0004218 |
| Prijs | € 2.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 400 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 200 kg |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop 630 Ampère vermogensschakelaar Power Breaker Merk : UL Lister Type : NSX 400-630 Vermogen : 630 Ampère Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 / 60 Hertz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden. Al onze prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
