← Terug
Wacker Ltc4L Lombardini Diesel Mobiele Light Tower Lichtmast Aggregaat
| Categorie | Lichtmast |
| Bouwjaar | 2006 |
| Stocknumber | 0003920 |
| Prijs | € 2.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 19.009 h |
| Vermogen (kva) | 6 kVA |
| Vermogen | 8 kW (11 PK) |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Gewicht | 750 kg |
| Lengte | 415 cm |
| Breedte | 124 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Wacker LTC4L Lombardini 9 meter lichtmast aggregaat 2 stuks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Met 4 x 1000 watt lampen Gemonteerd op mobiel aanhanger chassis Motor Merk : Lombardini Type : LDW1003 Vermogen : 8.5 kW / 11.4 PK bij 1.500 rpm Toerental : 1500 rpm Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een machine met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
