← Terug
Atlas Copco Qas 18 Dieseltank 100 Liter Fuel Tank
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0003833 |
| Prijs | € 200 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 20 kVA |
| Gewicht | 20 kg |
| Lengte | 67 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Atlas Copco QAS 18 dieseltanks Capaciteit : 100 liter 7 stuks op voorraad ! Tanks zijn in goede staat ! Ex Atlas Copco QAS 14 / 18 dieseltanks Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
