Gesan Volvo Stamford 250 Kva Supersilent Rental Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Bouwjaar | 2010 |
| Stocknumber | 0003146 |
| Prijs | € 28.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 15.069 h |
| Vermogen (kva) | 250 kVA |
| Vermogen | 250 kW (340 PK) |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 376 cm |
| Breedte | 145 cm |
| Hoogte | 219 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Gesan Volvo Stamford 250 kVA Supersilent generatorset Zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Machine verkeerd in uitstekende staat. Is getest en geheel in orde. Generatordeel is gereviseerd Met: - 400 Ampère breaker - Supersilent omkasting - Interne dieseltank met een inhoud van circa 400 liter - Lekbak - Automatische start - Diverse stekkeraansluitingen 2 x 125 Ampère 400 Volt 1 x 16 Ampère 230 Volt - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Externe brandstofaansluitingen - Carter aftap pomp - Massaschakelaar accu - Intercooler - Turbo - Motorbeveiliging - Acculader - Digitaal bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Set Merk : Gesan Type : DVR 250 Serie nr : 291476 Bouwjaar : 2010 Gewicht : 3.845 kg Motor Merk : Volvo Type : TAD 734 GE Serie nr : 5310963275 Vermogen : 250 kW / 340 PK Koeling : Watergekoeld Cilinders : 6 Toerental : 1.500 rpm Generator Merk : Stamford Vermogen : 250 kVA continue met een piekvermogen van 275 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
