Mitsubishi S16N Stamford 1200 Kva Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0002973 |
| Prijs | € 44.750 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 4.022 h |
| Vermogen (kva) | 1.200 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Mitsubishi S16N Stamford 1200 kVA generatorset Machine verkeerd in uitstekende staat. Is getest en geheel in orde Met: - Motorverwarming - Carter aftap pomp - Intercooler - Twin Turbo Motor Merk : Mitsubishi Type : S16N Koeling : Watergekoeld Cilinders : 16 Toerental : 1.500 rpm Generator: Merk : Stamford Type : SC734B Serial no : H7031 Vermogen : 1200 kVA continue Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
