← Terug
Socomec Socomec 1600 Amp%25C3%25A8Re Ats Automatische Netovername Paneel
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0002934 |
| Prijs | € 7.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 1.000 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 250 kg |
| Lengte | 92 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 201 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Socomec 1600 Ampère ATS automatisch netovername paneel In nieuwstaat ! Direct inzetbaar ! Inclusief originele documentatie en schema's Merk : Socomec Vermogen : 1600 Ampère Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
