Kubota Kohler Portable Floodlight Nf2D Kohler Portable Floodlight Nf2D 7 Kw Light Generatorset
| Categorie | Lichtmast |
| Stocknumber | 0002853 |
| Prijs | € 3.450 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 8.667 h |
| Gewicht | 1.500 kg |
| Lengte | 261 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Kubota Kohler Floodlight NF2D 7 kVA mobiele generatorset 2 x stuks op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Machine verkeerd in goede staat. Is getest en geheel in orde Met: - Silent - Interne dieseltank met een inhoud van circa 125 liter - Lekbak - Diverse stekkeraansluitingen 4 x 120 Volt 20 Ampère - Met inrijkokers ten behoeve van heftrucklepels - Motorbeveiliging - Bedieningspaneel - Met intern uitlaat systeem Motor Merk : Kubota Model : D905-E Koeling : Watergekoeld Cilinders : 3 Toerental : 1.500 rpm Generator: Merk : Kohler Model : 7CC061 Serial no : 466627 Vermogen : 7 kVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 120 / 240 Volt Frequentie : 50 Hz - 60 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
