← Terug
Kiwa Ibc 3000 Liter Fuel Tank 3000 Liter Fuel Tank Dieseltank
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0002710 |
| Prijs | € 3.850 |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 245 cm |
| Breedte | 154 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Gebruikte IBC Kiwa 3.000 liter dieseltank Compleet uitgevoerd met : - Aansluiting tbv Pomp - Aansluiting tbv generatorset of andere stationaire motor - Niveau-Meter Dieseltank is gebruikt en in goede staat. IBC nr : 3022 KIWA nr : SPT-200104161-3-K3 Capaciteit : 3.000 liter Ook voor onderhoud/reparatie, keuring, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
