← Terug
Leroy Somer Unelec Aa 50 L5 4 1100 Kva Generatordeel Unelec Aa 50 L5 4 1100 Kva Generatordeel As New
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0002328 |
| Prijs | € 9.750 |
| Brandstof | Overig |
| Bedrijfsuren | 682 h |
| Vermogen (kva) | 1.100 kVA |
| Gewicht | 3.000 kg |
| Lengte | 165 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 200 cm |
Beschrijving
Te koop Leroy Somer / Unelec 1100 kVA generatordeel Generatordeel verkeerd in uitstekende staat Afkomstig van noodstroom generatorest Geheel geïnspecteerd Generator: Merk : Leroy Somer / Unelec Type : AA 50 L5-4 Serial no : 361736-1 Vermogen : 1100 KVA Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
