Kromhout Heemaf 400 Kva Generatorset
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0001189 |
| Prijs | € 18.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 231 h |
| Vermogen (kva) | 400 kVA |
| Vermogen | 400 kW (544 PK) |
| Gewicht | 5.600 kg |
| Lengte | 345 cm |
| Breedte | 155 cm |
| Hoogte | 225 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop: Met slechts enkele testuren Bouw: Kromhout/CAT/Heemaf diesel-generatorset 400 KVA bij 50Hertz 500 KVA bij 60Hertz Deze industrie-diesels zijn van zeer hoge kwaliteit. Ex noodset hospitaal Met watergekoelde warmtewisselaar. Met 12 cilinder V-12 Turbodiesel In zeer goedwerkende staat! Zie film Levert 640 Ampere vermogen bij 50 Hertz Levert 800 Ampere vermogen bij 60 Hertz 230/400Volt 50 Hertz 1500 RPM/Toeren 50 hertz 1800 RPM/Toeren 60 hertz Totaal aantal draaiuren: 231 Motoren als deze kunnen bij juist onderhoud circa 40.000 uren mee. Generator geheel gemeggerd/nagekeken en in orde. De generatorset is technisch in keurige staat. Met schakelkast/automatische netovernamekast. Ook voor onderhoud/reparatie/transport en testen van generatorsets/aggregaten bent u bij ons bedrijf aan het juiste adres. Wij zijn tevens gespecialiseerd in het bouwen van automatische-netovernamesystemen voor IT-sector, Agrarische sector etc. www.homborg.nl
