← Terug
Mitsubishi 50 Kva Generatorset Marine
| Categorie | Aggregaat |
| Stocknumber | 0001024 |
| Prijs | € 3.500 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 50 kVA |
| Vermogen | 50 kW (68 PK) |
| Gewicht | 1.000 kg |
| Lengte | 195 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Mitsubishi 50 kVA generatorset Met marine watergekoeld uitlaat spruitstuk Machine verkeerd in goede staat. Start goed en loopt netjes. Met 6 cilinder Mitsubishi dieselmotor. Continu vermogen : 50 kVA bij 1500 omw./min. Fasen : 3 Cos phi : 0,8 Voltage : 230/ 400 Volt Frequentie : 50 Hz Motor Watergekoelde motor Merk : Mitsubishi Cilinders : 6 Toerental : 1500 rpm Generator Model : 50 kva Fasen : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis.
