Fiac Contimac Ns D20 500 15 Kw 1677 L Min 10 Bar Schroefcompressor Met Droger
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2025 |
| Stocknumber | 0006665 |
| Prijs | € 7.450 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 1.677 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 15 kW (20 PK) |
| Lengte | 194 cm |
| Breedte | 69 cm |
| Hoogte | 158 cm |
Beschrijving
Te koop Geluidsarme schroefcompressor van 20 PK met persluchtdroger op een ketel van 500 liter. Een schroefcompressor is de betere oplossing daar waar continu een hoge persluchtbehoefte gevraagd is Ideale oplossing indien er een continu hoge persluchtbehoefte is. Voorzien van een persluchtdroger Kan geplaatst worden in de directe werkomgeving dankzij de stille werking van de schroefcompressor Voorzien van een display waar de cruciale persluchtparameters en onderhoudsintervallen worden weergegeven Lange onderhouds intervallen Longrunner kwaliteiten dankzij het gebruik van duurzame componenten Diverse compressoren direct uit voorraad, leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Contimac Model : NS D20/500 Type : NS CN 20 500D Serie nr : ITJ981937 Product nr : 4152044853 Bouwjaar : 2025 Gewicht : 412 kg Ketel inhoud : 500 liter Vermogen : 15 kW / 20 PK Opbrengst : 1677 L / min Maximale druk : 10 Bar Voltage : 400 volt Frequentie : 50 Hertz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 1677 l/m
