Airmec Ecu Xss 228 Olievrije Zuigercompressor 2 Pk 205 L Min 10 Bar New
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2022 |
| Stocknumber | 0006047 |
| Prijs | € 295 |
| Compressortype | zuiger |
| Opbrengst | 205 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 1 kW (2 PK) |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 43 cm |
Beschrijving
Te koop Airmec ECU XXS 228 Elektrische Zuigercompressor 2 PK 205 L / min 10 Bar Compressor is ongebruikt, overstock, nieuw Handzame, draagbare en compacte compressor, ideaal om te verplaatsen en vervoeren ! Diverse compressoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Airmec Type : ECU XXS 228 Artikel nr : 562006104 Motor vermogen : 1.5 kW / 2 PK Opbrengst : 205 L / min Tank inhoud : 6 liter Maximale druk : 10 Bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 Hertz Gewicht : 20 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 205 l/m
