Contimac Contimac Silent 705 270 Met Droger Zuigercompressor 5 5 Pk 650 L Min 10 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0005656 |
| Prijs | € 4.295 |
| Opbrengst | 650 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 162 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 157 cm |
Beschrijving
Te koop Contimac Silent 705/270 elektrische zuigercompressor met Droger op 270 liter ketel Volledig nieuwe compressor ! Met 270 liter luchtketel en luchtdroger Meerdere modellen en vermogens leverbaar Gegevens Merk : Contimac Type : Silent 705/270 Vermogen : 4 kW / 5.5 PK Luchtopbrengst : 650 L / min Maximale werkdruk : 10 bar Voltage : 230/400 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 650 l/m
