Alup Sonetto 7 5 200 Elektrische Schroefcompressor Met Ketel En Droger 5 5 Kw 750 L Min 10 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0004829 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 750 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 125 cm |
Beschrijving
Te koop Alup Sonetto 7.5 + 200 elektrische schroefcompressor met ketel en luchtdroger ! Volledig nieuwe compressor ! Geproduceerd in Italië, Europese top kwaliteit ! Compleet met 270 liter luchtketel en geïntegreerde luchtdroger ! Standaard uitgevoerd met water-afscheider Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, ketel etc. direct uit voorraad leverbaar ! Gegevens Merk : Alup Type : Sonetto 7.5 + 200 Vermogen : 5.5 kW / 7.5 PK Luchtopbrengst : 780 L / min Maximale werkdruk : 10 bar Ketelinhoud : 270 liter Toerental : 2950 rpm Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 750 l/m
