Fiac Tdry 30 Luchtdroger 3000 L Min 13 Bar Air Dryer
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2024 |
| Stocknumber | 0004100 |
| Prijs | € 1.840 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 3.000 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Beschrijving
Te koop Fiac TDRY 30 luchtdroger 3000 L / min 13 Bar Air Dryer Geproduceerd in Italië, Europese top kwaliteit ! Volledig nieuwe luchtdroger ! Meerdere modellen en vermogens leverbaar Diverse compressoren, ketels, luchtdrogers etc leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Fiac Type : TDRY 30 Capaciteit : 3000 L / min Maximale werkdruk : 13 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 1 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 3000 l/m
