Fiac New Silver 20 300 Silent 15 Kw 1900 L Min 10 Bar Elektrische Schroefcompressor Met Ketel
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0003901 |
| Prijs | € 5.175 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 1.900 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 15 kW (20 PK) |
| Lengte | 163 cm |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 130 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Supersilent Elektrische Schroefcompressoren op luchtketel Geproduceerd in Italië, Europese topkwaliteit ! Compressor is compleet opgebouwd op 300 liter luchtketel ! Optioneel ook leverbaar met een 500 liter luchtketel, prijs : € 5.675,- ex Btw Optimaal laag geluidsniveau van 65 dB(A)door hoogwaardige geluidsdichte panelen ! Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, luchtketels etc. direct uit voorraad leverbaar ! Specificaties Merk : FIAC Vermogen : 15 kW / 20 PK Opbrengst : 1900 L / min Maximale druk : 10 Bar Inhoud ketel : 300 liter Voltage : 400 Volt Afmetingen : 163 x 63 x 130 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 351 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte compressoren en toebehoren zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
