Fiac New Silver 40 Silent 30 Kw 3900 L Min 10 Bar Elektrische Schroefcompressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0003898 |
| Prijs | € 9.875 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 3.900 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 30 kW (41 PK) |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 89 cm |
| Hoogte | 135 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Supersilent Elektrische Schroefcompressoren ! Geproduceerd in Italië, Europese topkwaliteit ! Optimaal laag geluidsniveau van 74 dB(A)door hoogwaardige geluidsdichte panelen ! Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, luchtketels etc. direct uit voorraad leverbaar ! Specificaties Merk : FIAC Vermogen : 30 kW / 40 PK Opbrengst : 3900 L / min Maximale druk : 10 Bar Voltage : 400 Volt Afmetingen : 120 x 89 x 135 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 679 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte compressoren en toebehoren zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
