Fiac New Silver 30 Silent 22 Kw 2970 L Min 10 Bar Elektrische Schroefcompressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0003897 |
| Prijs | € 7.775 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 2.970 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 22 kW (30 PK) |
| Lengte | 95 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 118 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Supersilent Elektrische Schroefcompressoren ! Geproduceerd in Italië, Europese topkwaliteit ! Optimaal laag geluidsniveau van 74 dB(A)door hoogwaardige geluidsdichte panelen ! Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, luchtketels etc. direct uit voorraad leverbaar ! Specificaties Merk : FIAC Vermogen : 22 kW / 30 PK Opbrengst : 2970 L / min Maximale druk : 10 Bar Voltage : 400 Volt Afmetingen : 95 x 85 x 118 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 498 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte compressoren en toebehoren zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
