← Terug
Fiac Tdry 9 Luchtdroger 850 L Min 16 Bar Airdryer New
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0003866 |
| Prijs | € 1.125 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 850 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
Beschrijving
Te koop Fiac TDRY 9 luchtdroger Volledig nieuwe luchtdroger! Meerdere modellen en vermogens leverbaar Gegevens Merk : Fiac Type : TDRY 9 Serie nr : ITJ378688 Capaciteit : 850 L / min Maximale werkdruk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 1 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 850 l/m
