Airmec 500 Liter 11 Bar Verticale Luchtketel Nieuw
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0003855 |
| Prijs | € 1.075 |
| Compressortype | schroef |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 205 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Airmec 500 liter verticale luchtketel Volledig nieuw, meerdere stuks op voorraad Zie onze website ww.homborg.nl voor ons complete aanbod van compressoren, ketels etc. Capaciteit : 500 liter Max. werkdruk : 11 bar Nieuw ! Capaciteit : 100 liter Max. werkdruk : 11 bar Prijs : € 285,- ex Btw Capaciteit : 270 liter Max. werkdruk : 11 bar Prijs : € 470,- ex Btw Capaciteit : 500 liter Max. werkdruk : 11 bar Prijs : € 675,- ex Btw Capaciteit : 100 liter Max. werkdruk : 11 bar Prijs : € 1.895,- ex Btw Kijk voor ons complete aanbod aan compressoren, drogers en toebehoren op onze website www.homborg.nl Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
