Fiac New Silver 10 Silent 7 5 Kw 860 L Min 10 Bar Elektrische Schroefcompressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2022 |
| Stocknumber | 0003812 |
| Prijs | € 3.975 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 860 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 89 cm |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 75 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Fiac NewSilver 10 elektrische schroefcompressor Meerdere modellen en vermogens uit voorraad leverbaar ! Voorzien van digitaal bedieningspaneel Gegevens Merk : Fiac Type : NewSilver 10 Serie nr : IYD0256549 Vermogen : 7.5 kW Luchtopbrengst : 860 L / min Maximale werkdruk : 10 bar Toerental : 2950 rpm Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 Hertz Fasen : 3 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 860 l/m
