Fiac New Silver 15 500 Silent 11 Kw 1430 L Min Elektrische Schroefcompressor Met Ketel
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2021 |
| Stocknumber | 0002967 |
| Prijs | € 5.275 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 1.430 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 195 cm |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 143 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Supersilent Elektrische Schroefcompressoren op luchtketel Geproduceerd in Italië, Europese topkwaliteit ! Compressor is compleet opgebouwd op 500 liter luchtketel ! Optioneel ook leverbaar met een 300 liter luchtketel, vraag naar de mogelijkheden Optimaal laag geluidsniveau van 65 dB(A)door hoogwaardige geluidsdichte panelen ! Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, luchtketels etc. direct uit voorraad leverbaar ! Specificaties Merk : FIAC Vermogen : 11 kW / 15 PK Opbrengst : 1430 L / min Maximale druk : 10 Bar Inhoud ketel : 500 liter Voltage : 400 Volt Afmetingen : 203 x 63 x 143 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 349 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte compressoren en toebehoren zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 1430 l/m
