Fiac New Silver 10 300 Silent 7 5 Kw 860 L Min 10 Bar Elektrische Schroefcompressor Met Ketel
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2022 |
| Stocknumber | 0002964 |
| Prijs | € 4.300 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 860 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 155 cm |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 127 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Supersilent Elektrische Schroefcompressoren op luchtketel Geproduceerd in Italië, Europese topkwaliteit ! Compressor is compleet opgebouwd op 300 liter luchtketel ! Optioneel ook leverbaar met een 500 liter luchtketel, € 4.275,- Optimaal laag geluidsniveau van 67 dB(A)door hoogwaardige geluidsdichte panelen ! Eenvoudige aflezing van data op digitaal bedieningspaneel Vermindering van het stroomverbruik wordt verkregen dankzij een effectieve en betrouwbare regeling start / stop. Meerdere modellen en vermogens van compressoren, drogers, luchtketels etc. direct uit voorraad leverbaar ! Specificaties Merk : FIAC Vermogen : 7.5 kW / 10 PK Opbrengst : 860 L / min Maximale druk : 10 Bar Inhoud ketel : 300 liter Voltage : 400 Volt Afmetingen : 163 x 54 x 125 ( L x B x H in cm ) Gewicht : 217 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte compressoren en toebehoren zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 860 l/m
