← Terug
Mta Absorptiedroger Na077 750 Lmin 16 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2011 |
| Stocknumber | 0006425 |
| Prijs | € 750 |
| Opbrengst | 750 l/m |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 107 cm |
Beschrijving
Te koop MTA NA-077 Absorptiedroger 750 L/min. 16 Bar Gegevens Merk : MTA Type : NA-077 Serie nr : 33718 Maximale druk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 hertz Bouwjaar : 2011 Gewicht : 24 kg Diverse compressor, drogers en toebehoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 750 l/m
